Vrácení a reklamace zboží

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Zboží se vám nelíbí nebo nesedí? Nevadí. V případě vrácení zboží bez udání důvodu máte 14 dnů na odstoupení od smlouvy. Částka Vám bude proplacena maximálně do 14 dnů od přijetí vráceného zboží na naší adrese.

Při vrácení zboží postupujte následovně:

Stáhněte si a čitelně vyplňte Formulář o vrácení (na konci tohoto článku) a vložte ho společně do balíčku se zbožím, které vracíte. Pokud nemáte možnost vytisknutí formuláře, můžete ho podle vzoru napsat ručně.

1. VRÁCENÍ ZBOŽÍ PŘES ZÁSILKOVNU

Zboží důkladně zabalte (musí být čísté, v originálním obalu a se všemi cedulkami), přiložte formulář o vrácení a balíček odneste na nejbližší podací místo Zásilkovny. Seznam podacích míst naleznete zde: www.zasilkovna.cz/pobocky. Obsluze pouze sdělíte tento kód: 95635282. Od obsluhy dostanete potvzení o převzetí a to je vše. Tato služba je pro naše zákazníky zcela zdarma.

2. VRÁCENÍ ZBOŽÍ PŘES ČESKOU POŠTU

Zboží důkladně zabalíte (musí být čísté, v originálním obalu a se všemi cedulkami), přiložíte vyplněný formulář o vrácení a balíček odnesete na jakoukoli pobočku České pošty. V tomto způsobu vrácení nebude Vámi hrazené poštovné vyplaceno.

Vrácené zboží zašlete na následující adresu: TOPJOY.CZ, U Zahrádkářské kolonie 1015/12, Praha 4, 14200

topjoy_formulář o vrácení zboží

 

REKLAMACE ZBOŽÍ

Pro všechny výrobky zakoupené v obchodě platí podmínky, které vám umožňují reklamovat zboží z důvodu neshodnosti se smlouvou do 2 let od data nákupu.

  1. Stáhněte si Reklamační formulář (na konci tohoto článku) a důkladně vyplňte. Pokud nemáte možnost vytisknutí formuláře, napište ho, prosím, ručně dle vzoru. Reklamace bez přiloženého formuláře nebo s nesprávně vyplněným dokladem nebudeme bohužel moci uznat.

PRO ZASLÁNÍ ZBOŽÍ K NÁM VYUŽIJTE PROSÍM JEDEN ZE ZPŮSOBŮ VRÁCENÍ ZBOŽÍ VIZ VÝŠE (ZÁSILKOVNA NEBO ČESKÁ POŠTA)

  • Reklamace zpracováváme v průběhu maximálně 30 dní od data přijetí reklamovaného výrobku.
  • V případě oprávněné a uzanané reklamace máte právo na uhrazení účelně vynaložených nákladů (poštovné).

topjoy_reklamační formulář

 

Prosíme naše zákazníky o správné a čitelné vyplnění formulářů. Nezaměňujte formulář pro vrácení s formulářem pro reklamaci. Velice nám usnadníte práci :).

Děkujeme, topjoy.cz

Najdete nás i na MALL.CZ