O nás

 

Dobrý den :). Vítáme vás internetovém obchodě Topjoy.cz. Jsme velice potěšeni, že jste se rozhodli zavítat na naše stránky. 

Ráda bych vám Topjoy.cz představila. S eshopem jsme začínali v létě roku 2018, kdy byl nápad, že vstoupíme na online trh, plně odsouhlasen. Celé léto jsme tak strávili nakupováním, focením a naskladňováním nového zboží a také přípravou technické stránky eshopu. Topjoy.cz spatřilo světlo světa 1.října 2018 a o pár dnů později slavilo svojí první objednávku. Jo! :)

A kdo jsme my? Menší rodinná firma, ale žádní nováčci :). Prodeji módy se věnujeme přes 25 let, máme vlastní kamenné prodejny (aktuálně v Domažlicích a Klatovech), které si i přes vstup velkých hráčů na trh udržely své místo na trhu a hlavně zákaznice a zákazníky, kteří se k nám neustále rádi vracejí. A na to jsme náležitě hrdi! :) Možná právě proto jsme se rozhodli využít našich zkušeností a vstoupíme na online trh. No, nebyl to (a stále není) žádný med. Ale fakt, že se s dodavateli osobně známe dlouhá léta nám umožňuje dopřát vám velmi příznivé a férové ceny a širokou nabídku zboží. Nejdříve jsme začínali pouze s kabelkami, poté přidali pánské i dámské batohy, obuv, čepice, šály, brýle a nakonec kufry, které jste si u nás opravdu oblíbili.

Právě proto, že je dnes internet opravdu plný módních eshopů, jsme velice vděční, že jste zavítali na naše stránky. 

Adéla, Topjoy.cz

 

Máte nějaký dotaz, návrh nebo potíže s objednávkou? Volejte na +420 774 336 970 (PO-PÁ mezi 09:00 - 16:00) nebo info@topjoy.cz.