Akce na košile větších velikostí

Nově! Rozšiřujeme dopravu zdarma o Balíkovnu.

Neplaťte za dopravu, když nemusíte.

Naši milí zákazníci, už je tomu přibližně půl roku, kdy jsme se rozhodli Vám nabídnout dopravu zdarma na všechny kabelky, crossbody, batohy i pánské tašky na Zásilkovnu. Zásilkovna byla do té doby (a stále je) jedna z našich nejvyužívanějších doprav. 

Právě proto jsme nyní došli k rozhodnutí, nabídnout tento náš benefit i zákazníkům, kteří jsou zvyklí si objednávat zásilky primárně na Českou poštu. Česká pošta navíc v posledních měsích výrazně zvyšuje počet pošt se speciálním výdejním okénkém Balíkovny.

A co je vůbec Balíkovna?

Balíkovna je nový standart České pošty. Na poštu přijdete s kódem, který jste obdrželi v SMS nebo emailu a tento kód jednoduše zadáte do vyvolávacího systému. Na přepážce jste obslouženi expresně, nemusíte se tedy bát dlouhého čekání. Dobírku můžete vždy platit kartou.

Dopravu zdarma na Balíkovnu a Zásilkovnu u nás tedy můžete využít na:

Doprava zdarma je na tyto produkty automaticky nastavená, nemusíte se tedy o nic starat. Pokud byste si přece jenom chtěli vybrat jinou dopravu než Zásilkovnu nebo Balíkovnu, není to problém, stačí v košíku pouze změnit dopravce. Na vše ostatní platí doprava zdarma od 899 Kč. Více o dopravě a ceně dopravy naleznete zde.

Adéla, Topjoy.cz